Дизельне паливо

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, його очікуваної вартості та за предметом закупівлі -Дизельне паливо код ДК 021-2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти, код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:  09134200-9 Дизельне паливо.

З метою своєчасного  вивезення твердих побутових відходів від населення Колодяжненської сільської ради розпочато  процедуру закупівлі відкриті торги на закупівлю Дизельне паливо код ДК 021-2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти, код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 09134200-9 Дизельне паливо.

Здійснення закупівлі даного виду товару за своїми якісними та технічними характеристиками має  відповідати  вимогам та потребам Замовника.

Учасники процедури закупівлі в складі своєї тендерної пропозиції  повинні надати документи, щодо:

- підтвердження відповідності торфобрикету  державним стандартам;

- наявність відповідного дозволу або ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності.

Конкретне найменування закупівлі

Дизельне паливо

Код ДК 021:2015

Очікувана вартість

336000,00 грн.

Місце поставки товару

АЗС на  території  с.Колодяжне та м. Ковель, Волинської  області.

Строк поставки товару

до 31 грудня 2022 року .

Очікуваний обсяг

Всього: 12000 літрів, з них:

- дизельне паливо – 12000л