У Колодяжненському ліцеї відбувся ярмарок на підтримку ЗСУ

Дата: 13.11.2023 16:38

Гостинно та затишно було сьогодні у Колодяжненському ліцеї : радо зустрічали  гостей педагоги та учні закладу на шкільному ярмарку, організованому на підтримку Збройних Сил України.

Відкрили захід своїми тематичними виступами талановиті вихованці закладу, а директор ліцею Маріанна  Журавель подякувала всім, хто долучився до організації – учням, їхнім батькам, педагогам, а також тим, хто завітав сьогодні на ярмарок, аби придбати якийсь смаколик і підтримати коштами Збройні Сили.

Отож, у результаті вдалося зібрати суму  20100 грн, шо не може не тішити. Ці кошти будуть використані для закриття важливих запитів, які надходять від військових.