Участь у флешмобі з нагоди Дня вишиванки
Вишиванка - це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Крізь віки він проніс любов до вишиванки та зберіг особливі традиції її створення. Кожен регіон України може похвалитися своїми унікальними звичаями, які пов'язані з національним орнаментом на одязі.
2006 року в Україні було запроваджено особливе свято - День вишиванки. Ініціатором створення виступила Леся Воронюк, яка на той час була студенткою історичного факультету Чернівецького національного університету. Дівчина запропонувала своїм одногрупникам обрати день та прийти на лекції в національному вбранні. Цю ідею підтримали не лише студенти, але й викладачі. З роками традиція стала популярною по всій території України. Дата завжди припадає на третій четвер травня. Цьогоріч це 18 травня.
Тож з року в рік у цей день українці вбираються у вишиванки і влаштовують так званий флеш-моб, фотографуючись і викладаючи світлини у соцмережі. Відтак і працівники Колодяжненської сільської ради, депутати, працівники окремих установ вирішили не порушувати цю гарну традицію і прийшли на роботу в національному вбранні.
Тим паче, у час, коли триває війна із російським агресором, це свято набуло ще більшої ваги та символізму.