"Зимові розваги" в інклюзивно - ресурсному центрі.

Дата: 03.12.2021 20:45

Фото без описуЩороку 3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з особливими потребами. Ці люди, а особливо діти, потребують додаткової уваги, підтримки, допомоги та захисту суспільства.З цієї нагоди, сьогодні у інклюзивно-ресурсному центрі відбувся захід для дітей на тему: «Зимові розваги". Фахівці ІРЦ провели театралізоване дійство - підготували лялькову виставу до української народної казки «Рукавичка». Малюки поринули у чарівний світ театру та казкових героїв, у якому панує добро, дружба , радість та сміх.

А рухлива гра «Знайди пару до рукавички» дала змогу дітям удосконалити навички пам’яті, уваги, організованості, спостережливості та вміння орієнтуватися у просторі. Розваги малюків продовжилися оздобленням ялинки з використанням прийомів арт-терапії. Малювання пальчиковими фарбами – спосіб релаксації, який допомогає дітям справитися зі своїми емоціями, дає можливість найпотужнішого емоційного розряду.

На завершення кожна дитина мала змогу спробувати себе в ролі актора, одягнувши ляльку-рукавичку . Веселі ігри забезпечили гарний настрій усім учасникам "Зимових розваг", а маленькі сюрпризи для кожного малюка зробили цей день незабутнім!