Встановлення відбійника

Дата: 19.10.2018 10:17

Фото без опису На звернення до сільського голови жительки с.Волошки Смітюх Наталії Миколаївни щодо забезпечення безпеки її житлового будинку, який знаходиться на Т-подібному перехресті по вул.Б.Хмельницького,44 від можливих пошкоджень, що можуть спричинити порушення правил дорожнього руху, за сприяння Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства  Волинської ОДА , експлуатаційним утриманням автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Волинській області було проведено роботи по встановленню відбійника на даній дільниці дороги.