Семінар для вчителів початкових класів
Нова українська школа - це всебічний розвиток дитини, формування навичок і вмінь, які в майбутньому сприятимуть успішній самореалізації та вмінню навчатися впродовж усього життя.
Нещодавно на базі Козлиничівського ліцею відбувся семінар практикум для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти «Діяльнісна математика в початковій школі».
Учасників семінару гостинно зустріла та привітала Ольга Ковальчук, директорка Козлиничівського ліцею. Активно включитися в процес взаємодії всім учасникам семінару допоміг подарунок ранкового кола, який провела Ольга Дуда .
Діяльнісне навчання, відкриті завдання та запитання, самостійний пошук рішень, командна взаємодія мотивують дітей до вивчення математики.
Діяльнісна взаємодія на уроках в НУШ є одним із ключових завдань сучасного вчителя. Взаємодія має забезпечити ментальну включеність дитини в процес пізнання. Сачук Ангеліна, асистент вчителя, поділилась власним досвідом використання практичних завдань на уроках, які тісно повязані з досвідом , життям і середовищем дитини.
Учасники семінару здобули новий цікавий досвід виконання математичних завдавнь під час командної роботи разом з Ольгою Дудою, Ніною Олексюк, Тетяною Жарко, вчителеми початкових класів . Педагоги підготували завдання, які не мали чітких інструкцій і готових рішень. Учасники зустрічі активно включились в процес взаємодії, спільно шукали різні варіанти відповіді, пропонували власні ідеї та бачення.
Діяльнісний підхід є ефективним для опанування дитиною будь-якої теми уроку не на поверхневому рівні, а на рівні усвідомлення.
Вікторія Карпук, консультантка ЦПРПП, ознайомила присутніх з основними критеріями оцінювання сучасного уроку .
Всі учасники семінару поповнили свої навчальні скриньки новим досвідом , ідеями і цікавими матеріалами.
Інформація ЦРПП