Новини Інклюзивно-ресурсного центру
Днями, у стінах Кричевичівського ліцею, в рамках виїзного засідання, працювали фахівці ІРЦ. За зверненнями та заявами батьків проводили комплексні психолого-педагогічні оцінки розвитку дітей та надавали логопедичну консультацію батькам дітей, які мають функціональні мовленнєві труднощі.
Паралельно, на базі цього ж закладу пройшло засідання школи асистента вчителя/вихователя для педагогів закладів освіти Люблинецької та Колодяжненської териториальних громад.
Директор ІРЦ Тетяна ДЕМЧУК презентувала асистентам огляд методичних ресурсів для вивчення та використання в роботі, наголосила, що самоосвіта асистента вчителя це шлях до його професійного зростання.
Про особливості організації інклюзивного середовища та зміст роботи асистента вчителя у закладі освіти розповіда фахівець ІРЦ Світлана ДРАНКОВСЬКА. «Спільне викладання як запорука успішної співпраці вчителя та асистента вчителя у закладі освіти», такою темою була презентація, яку підготувала асистент вчителя ОНЗ «Люблинецький ліцей» Наталія ВАЩУК.
Про особливості засвоєння знань математичної освітньої галузі дітьми з особливими освітніми потребами та алгоритм діяльності асистента вчителя з досвіду роботи виступила асистент вчителя Старокошарівського ліцею Світлана ОНІЩУК, а вчитель початкових класів Кричивечівського ліцею Мирослава ПІВЕНЬ розповіла про те, як адаптує навчальні матеріали з математики, літературного читання, української мови для учнів з особливими освітніми потребами у 4 класі також продемонструвала присутнім портфоліо учня та вчителя.
У ході засідання школи фахівець Аліна ПОГОСЯН провела практичний кейс «Роль асистента вчителя в інклюзивному класі: форми співпраці».
Присутні педагоги мали можливість перейняти кращий педагогічний досвід колег, отримати консультації з питань адаптації освітнього процесу, упровадження інноваційних освітніх технологій у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.
Щиро дякуємо адміністрації Кричевичівського ліцею за сприяння у проведенні засідання.
Інформація ІРЦ