Привітали ювілярку

Дата: 05.09.2024 08:36

Напередодні - 04 вересня - свій поважний ювілей відзначала жителька Білашева Левчук Віра Іванівна. З 90-річчям жінку привітали представники місцевої влади та працівники культури.

Віра Іванівна все життя тяжко працювала в колгоспі, має медаль від тодішньої радянської влади за трудові заслуги. Народила і виховала трьох дітей, має 11 онуків і майже три десятка правнуків. Діждала і праправнуків - нині у жінки їх двоє. Велика і дружня родина - то головне надбання і найбільша радість.

Тож зичимо нашій ювілярці міцного здоровʼя, підтримки та уваги від рідних, всіх життєвих гараздів та переможного миру! Многая літа!