Про особливості вступу та навчання у «Лесиному виші»: у громаді побували представники ректорату ВНУ ім. Лесі Українки
Сьогодні, як вже повідомляли, у Колодяжному побували представники ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки. У рамках цього візиту, у приміщенні Центру культури, дозвілля та спорту відбулася зустріч із учнями випускних класів закладів загальної середньої освіти Колодяжненської та Велицької громад.
Традиційно, як і на початку кожного масового заходу, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих захисників. Позаяк дата зустрічі припала на час так званих «Лесиних днів», які приурочені 153-ій річниці від дня народження нашої видатної землячки – геніальної письменниці Лесі Українки, гостей вирішили зустріти відповідно – коротким атмосферним виступом, присвяченим її творчості, який підготував Центр культури, дозвілля та спорту. Безперечно, особистість Лесі Українки – візитівка нашого краю, але Колодяжненська громада має і власну символіку, тож перед початком спілкування гостей запросили до спільного виконання гімну громади.
Потому присутніх привітав сільський голова Віталій Кашик і виголосив сподівання на продуктивне та цікаве спілкування, а потенційних майбутніх студентів закликав бути інтерактивними.
Ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось та його колеги розповіли про особливості вступної кампанії – 2024 та загалом про навчання в університеті, окреслили переваги здобуття освіти саме у їхньому навчальному закладі, детально зупинилися на тому, що найбільше цікавить майбутніх абітурієнтів. До слова, ВНУ ім. Лесі Українки входить до десятки кращих академічних вищих навчальних закладів країни. Серед переваг навчання у цьому виші – можливість дуальної освіти – поєднання навчання і роботи за спеціальністю, паралельного здобуття освіти у закордонних ВНЗ, великий спектр спеціальностей (більше 70-и напрямів), наявність різних стипендіальних програм тощо. Дізнатися більше інформації можна на офіційному сайті та платформах університету у різних соціальних мережах. Також можна завітати до закладу 2 березня – на день відкритих дверей.
Окрім того, проректор з навчальної роботи та рекрутації, координатор проекту Українського інституту книги із підготовки і видання повного нецензурованого академічного зібрання творів Лесі Українки у 14 томах Юрій Громик більш детально розповів про цю таку важливу працю, завдяки якій ми ще більше розуміємо, на скільки феноменальною особистістю була Леся Українка. Відрадно, що цей багатотомник був презентований гостями для нашої громади.