До уваги учасників бойових дій з інвалідністю: відбудеться табір фізкультурно-спортивної реабілітації

Дата: 03.11.2023 08:36

Волинських Захисників, які отримали інвалідність, запрошують пройти реабілітацію тривалістю 12 днів.

Зокрема, на базі КП «Санаторій матері та дитини «Пролісок» у грудні поточного року за кошти обласного бюджету для військових, які отримали інвалідність, захищаючи незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України, буде організовано фізкультурно-спортивну реабілітацію за участі кваліфікованих медичних спеціалістів  та фахівців з фізичної реабілітації.

Долучайтесь, аби зміцнити здоров'я та покращити свій фізичний стан.

Усім охочим потрібно заповнити форму до 20 листопада https://forms.gle/q9g7zQyF6fajmi9e8

Інформація із сайту Волинської ОВАФото без опису