Роботи місцевих майстринь витинанок представлені до участі в обласній виставці з нагоди Дня матері

Дата: 11.05.2023 15:19

Уже незабаром, цієї неділі, відзначатимемо свято всіх матерів, якому, власне, приурочена згадана культурна подія. «Мереживо українського роду» - саме таку назву має виставка, мета проведення якої - збереження і розвиток українських традицій, популяризація мистецтва витинанки, а також привернення уваги дітей, молоді, мешканців громади до важливих тем: цінностей української родини, поваги до жінки, традицій і сучасності у контексті материнства, підтримки матерів та їхньої праці в умовах війни.

Тож юні і дорослі майстрині із сіл Черемошне, Уховецьк, Колодяжне, Волошки (Владислава Дмитрук, Карина Жук, Анастасія Зеленко, Віра Скорук, Марія Саюк, Софія Ткачик) зголосилися до участі і представили по декілька своїх робіт. Тішить, що серед жителів Колодяжненської громади є поціновувачі згаданого виду народного декоративного мистецтва.