Оголошено триденну жалобу

Дата: 28.01.2023 21:20

У громаді знову непоправна втрата...

Війна продовжує свій нещадний лік – забирає цвіт української нації. До нас в черговий раз надійшла сумна звістка. Черненко Денис Вікторович 15.05. 1990 р.н., переселенець, який проживав у с.Ворона, помер від тяжких поранень, поклавши життя на вівтар свободи.

Своїм розпорядженням сільський голова Віталій Кашик оголосив триденну жалобу з 28.01 по 30.01 включно.

Світла пам'ять Герою! Вічна шана його подвигам! Сил, терпіння та глибокі співчуття рідним загиблого Захисника України!

Траурний кортеж завтра, 29.01. 2023 року, із м.Ковеля вирушить о 12.00 год. в напрямку с.Ворона до будинку, де проживав покійний (орієнтовно о 12.30 год.), після чого о 13.00 год. відбудеться панахида за померлим в храмі Святого Миколая ПЦУ с.Колодяжне. Поховають ГЕРОЯ на Алеї слави, що на міському кладовищі у м. Ковелі.

Просимо усіх небайдужих вийти на вулиці і віддати останню шану нашому ЗАХИСНИКУ.