Інклюзивно - ресурсний центр інформує.

Дата: 30.11.2020 13:09

Фото без описуПОЛОЖЕННЯ
про проведення конкурсу на кращу ялинкову прикрасу

"Новорічна фантазія"

ЗАГАЛЬНІ

ПОЛОЖЕННЯ:

Засновником та організатором конкурсу є КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Колодяжненської сільської ради.

МЕТА КОНКУРСУ:

• Популяризувати серед дітей  місцеві традиції святкування циклу новорічно-різдвяних свят;
• Формувати практичні вміння і навички у дітей по виготовленню новорічно-різдвяних ялинкових прикрас, які символізують та відображають регіональні традиції в народній творчості;
• Розвивати у дітей фантазію та дизайнерські здібності.

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:

• До участі у конкурсі запрошуються діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах та групах ( на індивідуальній формі навчання), а також ті, що не відвідують навчальні заклади. Батьки можуть надавати необхідну допомогу дитині у виготовленні ялинкової прикраси.

УМОВИ КОНКУРСУ:

Номінації:

Кращий символ року;
Краща ялинкова іграшка;
Приз глядацьких симпатій;
Наймолодший учасник.

• За результатами голосування в конкурсі «Новорічна фантазія» буде обрано 10 кращих  робіт, автори яких будуть нагороджені подяками та подарунками.
• Конкурсні роботи прийматимуться з 1 по 15 грудня ( КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" м. Ковель вул. Мечнікова 2, або фото робіт можна надсилати  на електронну адресу
 olageletska@gmail.com  або у  Viber   +380660939386 )
•Кращі представлені роботи будуть прикрашати новорічну ялинку Інклюзивно-ресурсного центру .
• Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 21грудня 2020р.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ:
• Усі ялинкові прикраси мають бути створені в традиції іграшки новорічно-різдвяного циклу.
• Вироби мають бути виготовлені з найбільш поширених матеріалів .
• У конкурсі не беруть участі готові фабричні композиції та сучасні ялинкові прикраси.

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ:
• Фото всіх конкурсних робіт будуть розміщені на офіційній сторінці  ІРЦ у  Facebook

https://www.facebook.com/groups/680291022515771  з 15  по 20 грудня 2020р.

• 10 робіт, які отримають найбільшу кількість "лайків " вийдуть у фінал.

• Конкурсне журі обирає переможців у 4 номінаціях та бере участь в їх нагородженні.

Склад конкурсного журі:

Голова - Коновалова Леся Миколаївна, директор центру позашкільної освіти Колодяжненської сільської ради.

Члени :

Демчук Тетяна Михайлівна, директор КУ "Інклюзивно-ресурсний центр".

Слебік Ірина Леонідівна, вчитель-логопед.

Гелецька Ольга Олексіївна, вчитель-реабілітолог.

Ткачук Людмила Олександрівна, вчитель-дефектолог.