Про запобігання поширенню на території сільської ради коронавірусу COVID-19

КОЛОДЯЖНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ

11 березня  2020  року         с. Колодяжне                                   №30-р

Про запобігання поширенню на території сільської ради

коронавірусу COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року:

1.Встановити з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на території сільської ради карантин.

2.Призупинити роботу дитячих садків та загальноосвітніх шкіл. Відпрацювання матеріалу шкільної програми проводити шляхом дистанційного навчання.

3.Призупинити  проведення всіх культурно-масових заходів.

4.Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

5.Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету сільської ради посилено працювати з людьми похилого віку та людьми з обмеженими можливостями, організовувати доставку продуктів та ліків додому.

6.Рекомендувати керівникам підприємств, що працюють на території сільської ради не допускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання.

7.Рекомендувати керівникам закладів торгівлі та громадського харчування посилити вологе прибирання з антисептичними засобами приміщень торгових закладів, закладів харчування.

8.Рекомендувати роботодавцям при можливості організувати  батькам неповнолітніх дітей  роботу в дистанційному режимі, в зв’язку з припиненням навчального процесу.

9.Начальнику Управління гуманітарної сфери Кухті П.В., начальнику відділу соціального захисту Вакулюк К.І., в. о. старост Демидюку В.М., Кубському В.Ф., діловоду Бойчук Л.В. ознайомити з даним розпорядженням керівників закладів, підприємств, які функціонують на території сільської ради.

Сільський  голова                                                                Віталій КАШИК