Вітання сільського голови Віталія Кашика.

Дата: 14.02.2020 14:33

Фото без описуШановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

З кожним роком історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про Ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України . Ви знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Низький уклін вам, миротворці! Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь! Наснаги вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини та нашої рідної землі!