Реєстрація народжень та шлюбів у громаді.

Дата: 27.01.2020 12:31

Фото без описуКолодяжненською сільською радою в 2019 році було зареєстровано 43 народження. Найпопулярніші імена для новонароджених, що обирали батьки протягом минулого року:

хлопчики: Андрій, Олександр, Арсен, Максим, Дмитро, Назар, Денис, Артем, Михайло, Матвій.

дівчатка: Олександра, Аліна, Валерія, Ярослава, Маргарита, Анна, Вікторія, Віра, Вероніка, Єва, Олена, Дарина, Соломія.

Рідковживані імена:

чоловічі: Даниїл, Нікіта, Ізміїл, Крістіан, Дамір, Єлисей, Даніель, Тимур.

жіночі: Адель, Ємілія, Іларія, Рената, Меланія.

Також у 2019 році взяли шлюб 10 пар. Найстаршому нареченому виповнилось 36 років, найстаршій нареченій – 28, наймолодшому нареченому – 19 років, наймолодшій нареченій – 18 років.

Бажаємо щастя молодятам, батькам та новонародженим!!!