Завершення оздоровчого сезону в "Оберезі"

Дата: 02.08.2019 12:22

Фото без опису    З 18 червня по 02 серпня 2019 року на березі озера Ухо, що в с.Уховецьк функціонував позаміський заклад оздоровлення і відпочинку «Оберіг». Цікавими розвагами, екскурсійними та туристськими заходами була насичена програма для відпочивальників. Після тривалого навчального року діти мали гарну нагоду змістовно відпочити та оздоровитися, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії, вечори відпочинку та тематичні вечори проявити себе в напрямках дозвіллєво – творчої діяльності. Цьогоріч, впродовж трьох змін на відпочинку в таборі перебувало 195 дітей. На урочистий захід з нагоди завершення третьої табірної зміни та оздоровчого сезону прибули Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, секретар ради Руслана Крочук, начальник управління гуманітарної сфери Павло Кухта, головний спеціаліст Лілія Осіпчук. У своїх виступах гості побажали гарного завершення літніх канікул, висловили подяку вихователям, усьому персоналу, які робили відпочинок дітей незабутнім та цікавим, корисним та комфортним. За активну участь у громадському житті табору директор закладу Людмила Кашинська нагородила грамотами найбільш активних відпочивальників. Захід завершився підсумковим звітним концертом. Діти ще раз проявили себе як яскраві, творчі особистості .