Розширена оперативна нарада

Дата: 15.04.2019 12:50

Фото без опису     Шляхи вирішення головних, на даному етапі, питань життєдіяльності громади обговорили учасники розширеної оперативної наради, яку провів сьогодні Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик. Присутні – працівники апарату сільської ради, керівники закладів освіти та культури, працівники соціальної та медичної сфери в ході аналізу виконання протокольних доручень, даних на попередній оперативці, заслухали інформацію від керівників структурних підрозділів, старостату. На нараді прозвучали актуальні питання життя населених пунктів громади, зокрема: - про кадрові зміни; - про День довкілля та День цивільної оборони; - про стан доріг та вивезення сміття; - про екологічний стан та протипожежну безпеку ; - про створення ЦНАПу; - про хід виконання робіт з проектно-кошторисної документації; - про стан електрогосподарства; - про благоустрій територій кладовищ; - про обговорення щодо виділення земельних ділянок під розсадник енергетичної лози та встановлення сонячних батарей; Після детального розгляду порушених питань, сільський голова дав доручення керівникам управлінь, установ, відділів щодо опрацювання та вирішення поставлених завдань по усуненню недоліків та недопрацювань. З ініціативи сільського голови Віталія Кашика в майбутньому планується щоквартальне проведення розширених нарад для вирішення проблемних ситуацій та плідної співпраці в різних сферах життєдіяльності громади.