Про обласний конкурс "Герої серед нас".

Дата: 25.03.2019 16:24

Фото без опису    Під час Всеукраїнського Тижня дитячого читання відбулося свято нагородження переможців Обласного творчого конкурс «Герої серед нас», який проходив у Волинській обласній бібліотеці. Організаторами конкурсу є управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації, Волинська обласна бібліотека для дітей, Волинська обласна організація УБА. Метою та завданням творчого конкурсу «Герої серед нас» є залучення дітей області до творчості, формування у підростаючого покоління почуття патріотизму, пошани і любові до України, виховання шанобливого ставлення до героїв Небесної Сотні. Читачка бібліотеки с.Уховецьк Анастасія Ковтун, яка брала участь у конкурсі з публіцистичним твором «Війна на Сході», нагороджена грамотою за зайняте друге місце та цінним подарунком.