Колодяжненська громада
Волинська область, Ковельський район

У Волошках в останню земну дорогу провели Героя Богдана Гончара

Дата: 25.08.2024 19:32
Кількість переглядів: 71

      Майже тиждень тому чорними крильми смутку і печалі накрила Колодяжненську громаду чергова страшна новина про втрату ще одного нашого захисника: головного сержанта десантно-штурмового взводу, молодшого сержанта Богдана Вікторовича Гончара 1989 р.н., жителя с.Волошки.
Герой загинув 19 серпня 2024 в районі н.п. Шептухівка Курської області російської федерації, при виконанні бойового завдання.
Він був вірним військовій присязі та служив українському народу до останнього подиху і віддав найцінніше - своє життя. Тяжко уявити, що переживали ці дні рідні і близькі Богдана. Вчора Герой повернувся додому назавжди - «на щиті».


      Сьогодні, у рідних Волошках, Богдана Гончара проводжали в останню земну дорогу. Тепер йому навіки 35. Позаду, у памʼяті всіх, хто знав його з дитинства, весело проведені роки разом, адже чоловік був товариським і позитивним. 
У місцевій гімназії, в якій навчався хлопець, тепло згадують про нього: «Богдан запам’ятався звичайним , скромним хлопчиною. Сором’язливий, і цю сором’язливість, здається, намагався сховати за ледь помітною посмішкою. Він завжди усміхався». А ще був добрим і вихованим. Ніколи не кривив душею, відверто казав правду у вічі і, взагалі, поводився порядно.
       По закінченні школи Богдан здобув фах електрика в одному з профтехучилищ Ковеля. Потому не цурався жодної роботи: трудився біля дому, а також працював різноробочим в окремих господарствах. 
       Звичне життя змінив на життя військового цьогоріч: призваний на військову службу по мобілізації, на початку січня 2024 року. З честю і гідністю прийняв цей виклик. Сміливо і відважно захищав свій дім, родину та свій народ. У Богдана залишилися матір, хворий батько, сестра, дванадцятирічний син.
       На прощанні із ним мало хто міг стримати сльози, адже ми втратили направду хорошу людину. Молодого чоловіка, в якого попереду могло бути багато років життя, якби не російський ворог, який прийшов знищити нас. 
       По завершення літії, яку священники відслужили біля батьківської оселі Богдана Гончара, слова підтримки і співчуття його рідним і близьким висловив сільський голова Віталій Кашик. Він наголосив, що ця війна не є випадковою, адже росія веде загарбницьку політику віками, і коли вона вдалася до відкритої збройної агресії, то лише завдяки таким воїнам, як Богдан, Україні вдалося спинити ворога від подальшого просування, а всі ми маємо можливість жити вільно і під відносно мирним небом тут, на рідній землі.
      - Знав Богдана особисто, - мовив Віталій Кашик. - Він був добрим, товариським, завжди готовим прийти на допомогу. Був звичайним сільським хлопцем… Любив риболовлю, тихе полювання. А після того, як йому випав шлях воїна, ми дізналися, що він ще й був сміливим і мужньо прийняв і цей виклик. Сьогодні ми зібралися тут із сумного приводу - провести нашого доброго друга і односельчанина в останню земну дорогу. Але також він зібрав нас тут усіх, аби ми ще раз запитали у себе: хто ми? За що помирають наші Герої? Як зробити так, щоби ці втрати не були даремними, а ми були гідними їх? Даймо кожен для себе відповіді на ці питання… Слава Україні та Героям Слава!

       Поховали Богдана Гончара на місцевому кладовищі з усіма релігійними та військовими почестями. Спочивай з миром, Герою.

Фото без опису



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь