Вітаємо переможців Турніру!

Дата: 30.06.2024 16:00

Фото без опису30 червня відбувся Відкритий Турнір з пляжного волейболу до Дня Конституції України, на підтримку ЗСУ.
За І місце боролися 7 команд: "Скулин", "Кричевичі", "Волошки", "Стеблі", "Дроздні", "Волошки2", "Січкарі".
Традиційно подякували нашим Захисникам за можливість організовувати спортивні заходи. Та вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих Воїнів і мирних жителів, які загинули у російсько-українській війні. Учасників змагань привітав голова Колодяжненської територіальної громади Віталій Кашик. Потому відбулося нагородження.

Отож, у результаті запеклих ігор першість у пляжному волейболі здобула команда "Волошки" (Сергій Дмитрук, Анатолій Шворак, Віталій Кашик). Срібло отримали команда "Січкарі" (Валентин і Михайло Січкарі). ІІІ місце зайняли спортсмени команди "Стеблі" (Павло Бойко, Роман Самчук).

Дякуємо Збройним Силам України за щоденний захист нашої держави! Слава Україні! Героям Слава!