З метою соціально-виховної роботи…

Дата: 02.06.2024 21:52

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, працівниками Ковельського міськрайонного  відділу філії Державної установи «Цент пробації» у Волинській області було організовано зустріч з дітьми, які вчинили злочини і перебувають на обліку. На початку зустрічі пробаціонери регіону представили основні напрями своєї роботи, а також порядок здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи з суб'єктами пробації.

Під час зустрічі учасники обговорили нагальні питання щодо надання соціальних послуг особам, які перебувають у конфлікті з законом.      Акцентували на найпоширеніших проблемах суб’єктів пробації таких як: оформлення документів, отримання освітніх послуг, розв'язання житлових питань. Також розглянули шляхи соціальної адаптації засуджених, які мають потребу в кризовому та екстреному втручанні, консультуванні, соціальному супроводі, послугах з соціальної профілактики.

По закінченню зустрічі учасники мали змогу відвідати Ковельський історичний музей.

Інформація служби у справах дітей Фото без опису