У закладах освіти громади відбулося свято Останнього дзвоника

Дата: 31.05.2024 14:20

Кожне шкільне свято особливе, але свято Останнього дзвінка – найбільш атмосферне: з одного боку – радісне, з іншого – з нотками смутку. Хтось іде відпочивати і набиратися сил, а хтось назавжди покидає стіни рідної школи.

Сьогодні, 31 травня 2024 року, у закладах загальної середньої освіти громади пройшли урочисті лінійки з нагоди завершення навчального року. Багато квітів, радісних посмішок, щирих сліз… Хтось у вишиванках, хтось просто святково вбраний. Звучання Державного Гімну, щемні слова директорів, педагогів, батьків та інших гостей – також незмінні атрибути свята. Але є дещо, з чого наразі починається кожен наш захід, і так тепер буде завжди, адже російський ворог веде жорстоку війну проти України, на якій щоденно гинуть наші захисники, а також мирні люди, тож хвилиною мовчання вшанували їх світлу пам'ять.

Головна увага цього дня, звісно, прикута до  випускників, адже для них свято Останнього дзвоника – це прощання із рідною школою, котра за роки стала для них другим домом, а улюблені вчителі – рідними людьми, тож саме ним одинадцятикласники складали дяку і шану. А педагоги, своєю чергою, та всі, хто цього дня мав нагоду виступити, адресували випускникам багато теплих слів і щирих побажань. А решті учнів, які повернуться за шкільні парти після літніх канікул, побажали чудового відпочинку і приємних вражень.

У кожен заклад освіти громади завітали представники місцевої влади. Голова громади Віталій Кашик побував у Волошківській гімназії.

Варто зазначити, що цьогоріч одинадцятий клас закінчує 61 учень, дев’ятий  - 119. Є серед них «медалісти»: із золотою медаллю закінчили навчання Ангеліна Шворак, Андрій Шайнюк (Любитівський ліцей ім. Лесі Українки), Софія Романюк (Дрозднівський ліцей), срібною – Маріанна Лазарчук (Любитівський ліцей ім. Лесі Українки). За високу успішність у навчанні, вони були нагороджені грошовою відзнакою Колодяжненської сільської ради. Вітаємо!

У нас дуже багато розумних і талановитих дітей, і де, як не на урочистій лінійці, відзначити  їх! Тож численними нагородами  - похвальними  грамотами,  дипломами за переможні і призові місця у творчих конкурсах різних рівнів, спортивних змаганнях тощо були нагороджені учні закладів освіти.

…. Ось і пролунав останній дзвінок. Нехай попереду буде тільки найкраще. Нехай якнайшвидше настане Перемога України.