Семінар-практикум у Дрозднівському ліцеї

Дата: 27.05.2024 16:35

27 травня у Дрозднівському ліцеї відбувся семінар-практикум «Адаптація/модифікація навчальних програм. Особливості та критерії оцінювання навчальних досягнень учнів за адаптованими та модифікованими програмами».
    Згідно з концепцією НУШ, кожна дитина, незалежно від її можливостей, має право на успіх у житті, максимальне розкриття власних здібностей, яке може запропонувати якісна освіта. Задля реалізації цієї концепції педагоги закладів освіти та фахівці профільних закладів постійно навчаються і вдосконалюють свої педагогічні навички. У рамках згаданого семінару, який відбувся за участі директора ліцею Сергія Лисюка, директора Інклюзивно-ресурсного центру Тетяни Демчук, вчителів початкових класів та фахівців ІРЦ, було розглянуто спектр питань, що стосуються навчання та оцінювання дітей з особливими освітніми потребами з навчальної дисципліни «Я досліджую світ».
    Учасники семінару вдосконалили знання та здобули нову корисну інформацію, яку використовуватимуть у навчально-виховному процесі.