Привітали з поважним ювілеєм

Дата: 25.05.2024 12:12

Дуже приємна місія вітати із днем народження наших довгожителів. Напередодні, 24 травня, 90-річчя відзначала жителька Скулина Анастасія Тимофіївна Савчук. Привітати ювілярку завітали староста Людмила Бойчук, працівник культури Катерина Барчук та бібліотекар Валентина Оніщук. Вони принесли іменинниці маленький подарунок, щирі вітання і побажання злагоди і добра, любові, міцного здоров’я і ще довгих літ життя, і, звісно, Переможного миру Україні.
     Відрадно, що Анастасії Тимофіївні досі є з ким розділити і радість, і смуток, адже поряд її чоловік Сергій Якович. У парі прожили 63 роки, народили і виховали четверо дітей, мають онуків і тішаться правнуками. Як і в багатьох із того покоління, життя не було легким: тяжко трудилася в колгоспі, єдиний син був на війні в Афганістані, і, на жаль, вже давно відійшов у засвіти.
     Тож приєднуємося до вітань і зичимо пані Анастасії, аби нині Господь дарував їй та її родині лише приємні події та хороші звістки і оберігав від усіх негараздів. Миру і добра!

Фото без описуФото без опису