Щирі вітання!

Дата: 23.05.2024 09:10

Вітаємо із призовим місцем у Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв ученицю 11 класу Скулинського ліцею, вихованку Скулинського учнівського лісництва Вікторію Цюру!

Підбиття підсумків конкурсу і нагородження фіналістів відбулося днями у столиці. Переможців конкурсу вітали директор з персоналу ДП «Ліси України» Костянтин Войцеховський, голова Товариства лісівників України Юрій Марчук, науковці тощо.

У 2024 році конкурс присвячений 100-річчю з дня народження  Михайла Івановича Гордієнка - педагога, науковця-лісівника, доктора біологічних наук, професора кафедри лісових культур НУБіП.

За якісну наукову роботу випускниця нашого учнівського лісництва нагороджена дипломом і грошовою премією. Ще раз вітаємо і зичимо нових наукових здобутків!

Окрім того, після церемонії нагородження була проведена екскурсія у музеї фауни та у Голосіївському парку.