Привітали іменинниць...

Дата: 15.05.2024 15:02

Господь дарував довгі літа нашим сьогоднішнім іменинницям: Лідії Хомівні Клімчук  із с. Воля Любитівська та Євдокії Сергіївні Мільчуцькій із Любитова. Тож привітати довгожителів із їхнім особистим святом завітали представники місцевої влади та працівники культури.

Лідія Клімчук є однією із найстарших жителів нашої громади: сьогодні, 15 травня, їй виповнилося 96. Як і більшість сільських жителів того часу, Лідія Хомівна багато років пропрацювала у колгоспі. Має сина, онуків та правнуків. Радо зустріла сьогоднішніх гостей – старосту Світлану Ничепорук та бібліотекарку Світлану Мозоль, які завітали до жінки з привітаннями та найщирішими побажаннями.

Нині 92 роки виповнилося Євдокії Мільчуцькій із Любитова, яку привітали староста Дмитро Воробей та бібліотекарі Тетяна Вакулюк і Юлія Войтюк. Євдокія Сергіївна також працювала колгоспі, а ще свого часу у місцевій спецшколі. Цей день жінка зустрічала в оточенні своїх рідних. Має двоє онуків та п’ятеро правнуків.

Тож приєднуємося до вітань та зичимо іменинницям усіх благ і многая літа! Наступний свій день народження зустрічати у час Перемоги незалежної  України та під мирним українським небом!