Обстеження котелень...

Дата: 14.05.2024 16:09

Як відомо, підготовка до чергового опалювального сезону розпочинається відразу по завершенні поточного і триває, допоки не будуть виконані роботи із повного забезпечення всіх котелень твердим  паливом, а також – не проведено ряд заходів, необхідних для безпечної експлуатації котелень у наступному опалювальному сезоні. Тож сьогодні, 14 травня 2024 року, відбулося обстеження котелень, які обслуговують заклади освіти громади, за участі заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петра Оксентюка, завідувача господарством управління гуманітарної сфери виконавчого комітету сільської ради Віктора Тимошика, а також представника ТОВ «Волинь-Кальвіс».

У результаті було визначено обсяг та сплановано почерговість необхідних робіт, пов’язаних із заміною котлів, ремонтом теплотрас тощо.