Шановна громадо!

Дата: 05.05.2024 09:22

Щиро вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Христового!
У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у нашій державі. Ми покладаємо велику надію на Бога: особливо щиро віримо у перемогу добра над злом, світла над темрявою, нашої вільної, демократичної і мирної України над жорстоким російським загарбником, який прийшов з війною на нашу землю. Але ворог обовʼязково за все відповість.

Пам’ятайте, у нашому світі чимало добра і чудес, адже здатність творити дива закладена Господом, насамперед, в наших серцях. Не втрачайте віри, любіть, даруйте надію своїм ближнім та тим, кому нині найскладніше.

Господь береже нас руками наших захисників і захисниць. Тож помолімося за тих, хто стоїть на сторожі нашої держави, за усіх хто допомагає і кожен на своєму місці наближає нашу Перемогу!
Вічна пам’ять усім, хто загинув від рук окупантів.

Нехай передзвін Великодніх дзвонів наповнить життя кожного з вас світлом і радістю, додасть наснаги та енергії, благословить вас, ваші сім’ї, нашу малу батьківщину та Україну на мирне і достойне майбутнє.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, сільський голова Віталій Кашик