Великодня палітра

Дата: 02.05.2024 12:58

У Центрі культури, дозвілля та спорту, у рамках місцевого етапу обласного конкурсу «Секрети великоднього хліба», яку проводить Волинський обласний еколого-натуралістичний центр, напередодні Великодня Центром позашкільної освіти організована тематична виставка робіт учнів закладів загальної середньої освіти громади.

Роботи представлені за такими номінаціями: великодній хліб (паска), писанки, великодній рушник. Найкращі композиції були попередньо відібрані для участі в обласному конкурсі. Його результати будуть оголошені після підбиття підсумків.

Тож традиційно напередодні свята Воскресіння Христового у фойє Центру гарно та атмосферно. Дякуємо діткам, які долучилися та їхнім наставникам.