Вітаємо талановитих дітей громади з призовими місцями в обласному конкурсі!

Дата: 01.05.2024 15:18

Підбиті підсумки участі учнів закладів загальної середньої  освіти в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», який проводив обласний еколого-натуралістичний центр з метою актуалізації уваги учнівської молоді до вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до тварин. Конкурсні роботи вирізнялися оригінальністю композиційного рішення, реалістичністю вигляду і характерних ознак птахів і ссавців України та зоогеографічних областей  світу, індивідуальністю і креативністю творчого почерку, художньою виразністю, якістю оформлення – відзначають організатори.

Отож, вітаємо із призовими місцями:

ІІ місце: Андрій Калитюк (Скулинський ліцей), Олена Головачова (Любитівський ліцей імені Лесі Українки), Ліна Герасимчук (Любитівський ліцей імені Лесі Українки), Сергій Кондратюк (Кричевичівський ліцей), Софія Гомза (Кричевичівський ліцей).

ІІІ місце: Матвій Алексійчук (Уховецький ліцей).

Також подяками Центру за активну участь у підготовці конкурсантів були відзначені педагоги громади: Світлана Миколаївна Савченко, вчителька Скулинського ліцею та Інна Ростиславівна Шмідт, вчителька Любитіського ліцею імені Лесі Українки.

Зичимо нових творчих успіхів!