Захід "Великодній оберіг" в Інклюзивно-ресурсному центрі

Дата: 29.04.2024 08:27

Воскресіння  Христове  – свято  радості і торжества життя, це одне з головних християнських свят, яке дуже люблять дорослі і діти. Особлива світла атмосфера  Великодня  відчувається  вже за тиждень до самого свята. У Пасхи є багато символів, але найяскравішим вважається яйце.

Тому, поринувши в чарівну атмосферу Великодня,  вихованці - відвідувачі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Колодяжненської сільської ради разом із батьками взяли участь у майстер-класі  з елементами арт-терапії з розпису імбирних пряників у вигляді писанки, який провела фахівець центру Ольга Гелецька. Всі учасники відчули себе справжніми художниками і в одну мить все заграло різноманітними барвами, а чарівний аромат пряників не залишив байдужими юних дегустаторів.

Продовженням заходу стала колективна робота з виготовлення тантамарески "Великодній оберіг". Катерина Кравчик продемонструвала, як можна зробити різноманітні квіти за допомогою паперопластики. У процесі виготовлення оберегу діти розвивали не лише фантазію, творче мислення, дрібну моторику, а й почуття колективізму.

На завершення усі із задоволенням сфотографувались у  власноруч виконаній фотозоні.

Нехай Великдень для кожного українця буде щасливим та принесе нам усім Перемогу.

Інформація ІРЦ