Щирі вітання іменинниці!

Дата: 28.04.2024 17:24

Цього світлого весняного дня - 28 квітня - свій день народження святкує жителька Любитова Валентина Юрківна Дулька. Пані Валентина є однією з довгожительок нашої громади, тож, за традицією, вітаємо іменинницю з днем народження!
    Жінка переступила поріг десятого десятка і сьогодні, на Вербну неділю, їй виповнилося 91.
На особисте свято до Валентини Юрківни зʼїхалася її родина. Від місцевої влади привітати іменинницю і виголосити щирі віншування завітали депутат сільської ради Віта Чуль, бібліотекарі Тетяна Вакулюк та Юлія Войтюк.
     Валентина Дулька мешкає з донькою, адже чоловік вже, на жаль, відійшов у засвіти. Все життя тяжко працювала в колгоспі, деякий час техпрацівницею у школі, народила й виховала трьох дітей. Має 5 онуків, 8 правнуків та вже тішиться 2 праправнуками.
     Тож приєднуємось до всіх слів побажань і зичимо Валентині Юрківні довгих літ життя у доброму здоровʼї і самопочутті, щастя і благополуччя її родині, мирного неба і Перемоги діждати!