Про підсумки і плани роботи

Дата: 26.04.2024 11:26

Сьогодні, 26 квітня 2024 року, під керівництвом секретаря сільської ради Павла Кухти відбулася оперативна нарада.

Було проаналізовано виконання попередніх доручень сільського голови та озвучено завдання на наступний робочий тиждень.

Ішлося про роботи у рамках експлуатаційного утримання комунальних доріг, які тривають в населених пунктах краю, про підготовку до Великодніх свят (наведення благоустрою, закупівлю пасхальних наборів окремим пільговим категоріям тощо).

Про проведену роботу у селах громади розповіли старости. Зокрема, були здійснені заходи із благоустрою: встановлено паркан біля клубу с. Білашів, наведено лад на кладовищах в населених пунктах, розпилені аварійні дерева, які зрізали згідно затверджених актів обстеження зелених насаджень, і які будуть використані для опалення закладів освіти та інших бюджетних установ.

Окрім того, було проведено відкачування стічних вод в домогосподарствах с. Уховецьк, згідно звернень, а також в таборі «Оберіг».