«Твоє життя в твоїх руках»

Дата: 12.04.2024 15:21

Саме під таким гаслом був проведений сьогодні, 12 квітня 2024 року, показовий день цивільного захисту для учнів Волошківської гімназії.

Учні та педагогічний колектив гімназії удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоби захистити своє здоров'я та життя. Було проведено навчальну евакуацію з приміщення гімназії, також учасники дня цивільного захисту мали можливість ознайомитись із роботою пожежно-рятувальної служби – технікою та спецзасобами.

У рамках заходу відбувся виступ дружини юних пожежних рятівників, яка діє у закладі освіти. До слова, вихованці гуртка нині готуються до обласного конкурсу.

«Цей захід в умовах  війни є вкрай важливим і актуальним, адже школярі  мають змогу на практиці ознайомитись, як діяти в умовах надзвичайних ситуацій», - зауважив сільський голова Віталій Кашик, а також подякував заступнику начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Ковельського районного управління ГУ ДСНС України в області Станіславу Гіруку, який був присутній на заході та територіальному відомству ДСНС за активну участь у сьогоднішньому дійстві та продуктивну співпрацю загалом.