Чи є ваше прізвище у переліку боржників? Сплачуйте податки вчасно!

Дата: 12.04.2024 12:53

До уваги жителів!

До Колодяжненської сільської ради надійшов лист від Головного управління Державної податкової служби України у Волинській області із переліком боржників-фізичних осіб територіальної громади, які мають податкову заборгованість перед місцевим бюджетом (станом на 01.04.2024). Тож вкотре наголошуємо на необхідності сплати земельного податку, мінімального податкового зобов’язання, а також податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!

Просимо переглянути свою заборгованість і оплатити рахунки для уникнення відповідальності у вигляді штрафу та нарахування пені. Дізнатись суми до сплати можна через Електронний кабінет платника податків: https://cabinet.tax.gov.ua/login. З’ясувати, чи є ваше прізвище в переліку боржників, можна у старости вашого населеного пункту або у відділі архітектури, містобудування, земельних відносин та екології виконавчого комітету сільської ради.

У разі встановлення випадків наявності неправомірності боргу, або за додатковою інформацією платникам слід звернутися за телефоном: 5-92-38 (Ковельський відділ податків і зборів з фізичних осіб та камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС в області) або 5-03-61 (Ковельський відділ по боротьбі з податковим боргом управління по боротьбі з податковим боргом ГУ ДПС в області)

Сплатити податки можна:

-В особистому електронному кабінеті платника податків на сайті Державної податкової служби ( https://cabinet.tax.gov.ua/login);

-У поштовому відділенні;

-У відділенні банку;

-Через айбокс (термінал самообслуговування).