Про роботи в населених пунктах громади…

Дата: 10.04.2024 10:33

Стан благоустрою – візитівка кожної громади. Належний вигляд території довкола комунальних установ краю, пам’ятних знаків, громадських місць, загалом вулиць населених пунктів – це те, про що мають дбати старости безпосередньо на місцях. Часто до робіт із забезпечення належного санітарного стану місць загального користування долучаються працівники бюджетних установ та небайдужі жителі.

Регулярно проводиться зрізання аварійних дерев згідно затверджених актів обстеження зелених насаджень, очищення придорожніх смуг, громадських місць та територій комунальних установ від порослі та чагарнику, прибирання, вивіз сміття і решток сухої рослинності із громадських місць, кладовищ тощо. Ці роботи активізувалися із приходом весни та настанням сприятливих погодних умов. А з нагоди Дня довкілля, який відзначається 20 квітня,напередодні заплановано низку заходів із наведення ладу в населених пунктах краю.

Згадані види робіт останнім часом проводили у більшості сіл громади. Робота триває.