Атестація педагогічних працівників

Дата: 09.04.2024 09:04

Атестація педагогічних працівників — це важливий етап діяльності навчального закладу. За результатами атестації визначаються відповідність педпрацівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфікаційні категорії та педагогічні звання.

08 квітня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради під керівництвом начальника управління Лілії Осіпчук. Атестацію проходили адміністрація та працівники закладів дошкільної освіти громади та двох закладів загальної середньої освіти, де кількість працівників становить менше 15 осіб (загалом 16 фахівців).

Зазначимо, що всі педагоги пройшли атестацію і їм було присвоєно або підтверджено відповідні кваліфікаційні категорії, встановлено тарифний розряд, відповідність займаній посаді тощо.