Пізнавальний розвиток дітей: завдання та роль батьків

Дата: 06.04.2024 15:54

За такою темою 4 квітня, на базі комунальної установи «Інклюзивно- ресурсний центр» Колодяжненскої сільської ради відбулося засідання круглого столу для батьків.
      Фахівець ІРЦ Людмила Ткачук розповіла батькам про засоби та способи пізнання навколишнього світу, про те, що саме через організацію гри проходить пізнавальна діяльність дитини. Також продемонструвала присутнім дидактичні ігри, які можна виготовити з підручних матеріалів.
    Батьки охоче долучилися до практичної частини, зокрема спробували виконати дидактичні завдання та вправи, які можна використовувати у процесі ігрової діяльності з дітьми.
    Про необхідність батькам подбати про своє психічне, ментальне здоров'я розповіла Катерина Кравчик, психолог центру. Вона показала дихальні техніки та вправи для заспокоєння та зниження, дала рекомендації, як можна зберегти та відновити свій ресурс, отримати внутрішню рівновагу у найскладніших життєвих обставинах.
    Атмосфера, яка панувала під час зустрічі надихнула батьків на відверту і щиру розмову. Вони із захопленням розповідали про успіхи своїх дітей та власний досвід взаємодії з ними.
    Приємним завершенням круглого столу для батьків стало вручення благодійної допомоги від БУ НРЦ "Джерело" у вигляді дидактичних матеріалів та ігор для дітей.

КУ "Інклюзивно- ресурсний центр" Колодяжненскої сільської ради