Привітали ювілярку

Дата: 29.03.2024 15:56

Продовжуємо хорошу традицію вітати з днем народження довгожителів громади. І сьогодні, 29 березня 2024 року, свій 95-ий день народження відзначає жителька Колодяжного Любов Пилипівна Кімлайчук. Тож привітати жінку завітали сільський голова Віталій Кашик, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради Валентина Шипа, начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету сільської ради Катерина Вакулюк, директор Центру культури, дозвілля та спорту Юлія Михайлова.

Любов Пилипівна присвятила своє життя навчанню дітей, адже більше сорока років пропрацювала вчителькою географії у місцевій школі. Родини жінка не має, тож допомагає їй соціальна робітниця. Любов Пилипівна щиро зраділа гостям та увазі.

Теплими спогадами про ювілярку поділився сільський голова, адже Любов Кімлайчук навчала Віталія Леонтійовича у середній школі. Педагог з великої літери, яку любили і поважали діти, і уроки  якої завжди були цікавими та змістовними – саме такою пригадує сільський голова свою колишню вчительку, а також поділився цікавими історіями із шкільного життя, які Любов Пилипівна також трішки пам'ятає .

- Свого часу ви були однією з моїх найулюбленіших педагогів. Ви дали хороші знання, завжди з повагою ставилися до своїх учнів, - мовив Віталій Кашик. Побажав пані Любові міцного здоров’я, турботи та уваги  від людей, довгих років життя під мирним небом та Перемоги  діждати.

Усі приєдналися до слів вітань і разом виконали для ювілярки «Многая літа!».