Традиційна щотижнева нарада

Дата: 29.03.2024 09:52

Під керівництвом заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петра Оксентюка, сьогодні, 29 березня 2024 року, відбулася традиційна оперативна нарада.

Обговорили виконання попередніх протокольних доручень за різними напрямками. Спланували наступний робочий тиждень і окреслили завдання з метою ефективної роботи органу місцевого самоврядування у майбутньому.

З приходом весни і тепла, у громаді триватимуть роботи з прибирання та благоустрою та інші заходи у рамках Дня довкілля, який у нас відзначатимуть 19 квітня.

Окрім того, було прийнято рішення про нові години увімкнення вуличного освітлення: відтепер вулиці населених пунктів освітлюватимуть з 21.00 до опівночі.