Щодо організації харчування дітей у закладах освіти громади…

Дата: 26.03.2024 15:17

Сьогодні, 26 березня 2024 року, відбулася зустріч представників територіального управління Держпродспоживслужби із працівниками закладів освіти громади на тему організації харчування учнів та вихованців.

Зокрема, участь у заході взяли заступник начальника управління - начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ковельського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в області Оксана Яцина, заступник начальника управління - начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  Ковельського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в області Таміла Дарчик, начальник управління гуманітарної сфери виконавчого комітету сільської ради Лілія Осіпчук, директори, кухарі та медперсонал закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади.

Ішлося про норми та порядок організації харчування дітей у закладах освіти, рекомендації щодо меню тощо. Фахівці представили вичерпну інформацію щодо дотримання відповідних санітарних норм у ліцеях, школах, дитячих садочках, відповіли на запитання адміністрації та профільних працівників закладів освіти. Відтак, зустріч видалася продуктивною, а отримані знання допоможуть у роботі за цим напрямком.