Національній гвардіїї України - 10 років

Дата: 26.03.2024 11:06

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України! Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

Уже десять років як Національна гвардія України, з дня її створення, з честю і гідністю виконує відповідальні завдання із захисту безпеки держави та її громадян. Це свято тих, хто справою свого життя обрав захист та охорону життя громадян, хто за покликом серця боронить рідну землю. Без сумніву Ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу, Ви нагадали всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках. Ви гартуєтеся, здобуваєте цінний досвід у жорстокому та безкомпромісному протистоянні російському ворогу.

Дякую за вірність присязі, військовому та громадянському обов’язку, за відданість українському народові.

Низький уклін та вічна пам'ять бійцям, які віддали життя, захищаючи Батьківщину.

Зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, сили та незламної віри у світле майбутнє. Великої Перемоги! Слава Україні! Героям слава!

З повагою, сільський голова Віталій Кашик