Шановні жителі громади!

Дата: 25.03.2024 09:44

Із настанням весни більшість з нас активно наводить лад біля своїх обійсть, на кладовищах тощо. Наслідками прибирання є різне сміття, яке часто мешканці населених пунктів без розбору викидають у сміттєвоз. Тож нагадуємо: до твердих побутових відходів НЕ НАЛЕЖАТЬ:

- опале листя та гілля, інші залишки рослинності;

- будівельні відходи та меблі.

- грунт.

Згадане сміття полігон твердих побутових відходів НЕ ПРИЙМАЄ!!!

Натомість твердими побутовими відходами є газетний, пакувальний або споживчий папір, картон, різного роду тара (дерев’яна, скляна, металева), предмети та вироби з дерева, металу, шкіри, скла, пластмаси, текстилю та інших матеріалів, що вийшли з ужитку або втратили споживчі властивості, зламані або застарілі побутові прилади, сміття, а також харчові відходи. |

Тож будьмо відповідальними! Адже від нашої громадянської свідомості, що передбачає також і вчасну сплату за надання послуг, залежить робота комунального підприємства, якість та своєчасність наданих ним послуг!