Громадські слухання обговорення містобудівної документації

Дата: 09.02.2024 09:35

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Уховецьк по вул.Миру Ковельського району Волинської області»

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: Колодяжненська сільська рада

Розробник містобудівної документації:ТОВ «АБ СПЕЦПРОЕКТ»

Підстава для  розроблення: рішення Колодяжненської сільської ради від 19 серпня 2021 року № 11/12

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у південно-східній частині села Уховецьк Ковельського району. Відповідно до генерального плану населеного пункту ділянка належить до території житлової та громадської забудови. Площа опрацювання детального плану території становить 0,30 га яка перебуває у комунальній власності.

Містобудівною документацією передбачено використати для формування нової земельної ділянки. Згідно ДПТ проектоване цільове призначення земельної ділянки - землі житлової та громадської забудови (для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку,господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (02.01).

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

схема розташування території у планувальній структурі села;

план існуючого використання території;

проектний план;

схема інженерної підготовки та вертикального планування території

Текстові матеріали:

пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись за посиланням

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я сільського голови  за адресою: с.Колодяжне, вул. Лесі Українки 20,або на електронну пошту [email protected] до 11 березня 2024 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Уховецьк по вул.Миру Ковельського району Волинської області»

відбудуться 11 березня 2024 року о 16.00 в приміщенні сільської ради за адресою: Ковельський район, село Колодяжне, вул.Лесі Українки, 20.