Нарада освітян

Дата: 11.03.2024 11:36

Днями, під керівництвом начальника управління гуманітарної сфери виконавчого комітету сільської ради Лілії Осіпчук, відбулася  нарада із директорами закладів загальної середньої освіти громади, центру позашкільної освіти, центру професійного розвитку педагогічних працівників  сільської ради.

У порядку денному - низка важливих питань, які виникають у процесі роботи. Варто зазначити,  що участь у заході взяли також гості, які перебували цього дня із робочим візитом у громаді - ректор Академії рекреаційних технологій і права Людмила Стасюк, директор Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права Юліан Таранчук та директор  Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук. Останні виступили перед освітянами із профорієнтаційною метою.

Та перед цим із вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Віталій Кашик. Він подякував за продуктивну роботу, а також окреслив стратегію розвитку освітньої галузі громади.

Також ішлося про організаційні аспекти атестаційного процесу педагогічних працівників, розбудову внутрішньої системи забезпечення освітньої діяльності та якості освіти тощо.

Після розгляду кожного з питань, відбулося підбиття підсумків та напрацювання планів роботи.