Ще один меморандум про співпрацю…

Дата: 11.03.2024 09:48

Минулого тижня у Колодяжненській сільській раді побувала  делегація з обласного центру у складі ректора Академії рекреаційних технологій і права Людмили Стасюк, директора Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права Юліана Таранчука та директора  Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентини Остапчук.

У рамках зустрічі із сільським головою Віталієм Кашиком та начальником управління гуманітарної сфери виконавчого комітету сільської ради Лілією Осіпчук було обговорено всі можливі варіанти взаємовигідної та ефективної співпраці і залучення наукового потенціалу закладів освіти до розвитку економіки та гуманітарної сфери громади.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю, який передбачає активізацію відповідної діяльності в громаді та обмін досвідом у різних галузях науки та суспільного життя.