Щирі вітання!

Дата: 02.03.2024 12:59

Сьогодні, 02 березня 2024 року, свій 93-ій день народження відзначає жителька Колодяжного Лідія Федорівна Сківська. Продовжуючи започатковану цьогоріч традицію, завітали привітати довгожительку із цим особистим святом.

Щирі вітання від сільського голови Віталія Кашика та від себе особисто виголосила керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради Валентина Шипа, віншування лунали також від директора Колодяжненської публічної бібліотеки Тетяни Савлук.

Зичили Лідії Федорівні, аби Бог послав їй здоровʼя, затишку й благополуччя її родині. Жінка нині проживає з рідними, які піклуються про неї. Має онуків, правнуків і одну праправнучку. Найбільше і головне бажання - дочекатися онука з війни, адже він боронить Україну ще з 2015 року. Нехай Бог оберігає захисника та низький йому уклін!

Тож бажаємо, аби Лідія Федорівна і ми всі якнайшвидше дочекалися омріяної Перемоги і жили під мирним українським небом!
Многая літа іменинниці!