Меморандум про співпрацю

Дата: 27.02.2024 15:01

Сьогодні, 27 лютого 2024 року, у центральній садибі громади побувала  делегація із представників Волинського національного університету ім. Лесі Українки на чолі з ректором Анатолієм Цьосем.

У рамках візиту, між Колодяжненською сільською радою та Волинським національним університетом ім. Лесі Українки було підписано Меморандум про співпрацю.

- Маю надію, відтепер нас поєднуватиме не лише особистість геніальної письменниці Лесі Українки, - мовив сільський голова Віталій Кашик та подякував поважним гостям за дружній візит.

Тож підписання меморандуму – засвідчення обопільних намірів на продуктивне партнерство.  Адже якісна підготовка фахівців різних галузей – це те, в чому зацікавлені всі суспільні інститути і держава загалом.