Методичні онлайн-студії для вчителів...

Дата: 27.02.2024 10:41

У період з 15 по 23 лютого 2024 року комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Колодяжненської сільської ради» на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet було проведено методичні онлайн-студії для вчителів, що будуть працювати в 7-их класах в 2024/2025 навчальному році на тему: «Реалізація ідей НУШ: аналіз модельних програм для 7-9 класів та підручників до них».

До участі у заходах були долучені автори підручників, авторські колективи модельних програм та педагоги різних професійних спільнот Колодяжненської, Велицької, Голобської, Дубівської та Поворської територіальних громад.

Мета проведення методичних студій – акцентувати увагу вчителів на виборі модельних програм із базових дисциплін, що реалізують запровадження у 7-9 класах базової школи провідних ідей Нової української школи. Модерували заходи директор, консультанти КУ ЦПРПП та керівники професійних педагогічних спільнот.

Поспілкувавшись у відкритому діалозі учасники студій обговорили усі ключові питання, розглянули макети підручників до кожної модельної програми, отримали практичні поради та відповіді на запитання, які є нагальними та актуальними в роботі вчителів, що впроваджують концепцію Нової української школи.

Інформація ЦПРПП Колодяжненської сільської ради